Detoks narkotykowy

 

Detoks narkotykowy Warszawa – dzięki nam wrócisz do pełni sił

 

Narkotyki uzależniają znacznie szybciej niż jesteśmy sobie to w stanie wyobrazić. Osoba zażywająca narkotyki może nie zdawać sobie sprawy ze swojego uzależnienia. Okazuje się, że dla wielu osób dopiero występujące problemy zdrowotne są pierwszym sygnałem wskazującym na to, że z ich organizmem dzieje się coś niedobrego. Detox narkotykowy to jedyne i skuteczne narzędzie pozwalające zrobić krok ku trzeźwości oraz normalności.

 

Czym tak naprawdę jest zatrucie narkotykami?

 

Zatrucie narkotykami jest związane z ich przedawkowaniem. Objawy mogą być różne, w zależności od rodzaju środków, które przyjęliśmy, wieku człowieka, sposobu jego życia czy częstotliwości narkotyzowania się. Najpoważniejsze objawy, które mogą wystąpić przy zatruciu narkotykowym to:

– utrata przytomności,
– nieregularne bicie serca oraz nieregularne ciśnienie,
– silne zawroty głowy,
– senność lub nadpobudliwość, agresja,
– brak kontroli nad własnym ciałem i umysłem,
– majaczenie,
– drgawki,
– duszność, wymioty,
– silny ból w obrębie klatki piersiowej,
– sztywność mięśni,
– brak kontroli nad procesami fizjologicznymi.

Narkotyki potrafią wyrządzić znacznie większe szkody w organizmie niż alkohol. Brak diagnozy oraz przeprowadzenia procesu, jakim jest kuracja antynarkotykowa może skutkować trwałym kalectwem, wyniszczeniem organizmu i śmiercią.

Co to jest detoks narkotykowy?

Dekox narkotykowy polega na całkowitym pozbyciu się szkodliwych substancji z organizmu człowieka. Często jest jedynym sposobem na poprawę zdrowia, powrót do normalności oraz uratowanie życia. Detoksykacja narkotykowa oznacza dla pacjenta przezwyciężenie objawów abstynencyjnych. Efektem udanego odtrucia narkotykowego jest oczyszczenie organizmu, przywrócenie prawidłowości funkcji życiowych oraz umożliwienie dalszej terapii, rehabilitacji. Detoks narkotykowy w naszej placówce poprzedzony jest kompleksowym badaniem diagnostycznym prowadzonym przez specjalistów z dużym doświadczeniem.

Detox narkotykowy – pierwszy krok do normalności

Detoks – odtruwanie organizmu z narkotyków jest pierwszym krokiem do normalności. Dajemy pacjentowi szasnę na to, aby mógł podjąć dalsze leczenie, a tym samym wrócić do codziennego życia. Naszym celem jest usunięcie z organizmu wszystkiego, co powoduje występowanie zespołu abstynencyjnego oraz konieczność zażywania narkotyków. Staramy się, aby detoks był w jak najmniejszym stopniu uciążliwy dla pacjenta.

Kuracja antynarkotykowa w naszym ośrodku

Reprezentujemy podejście holistyczne – ważne jest dla nas zarówno ciało, jak i sfera psychiczna pacjenta. Dlatego otrzymuje on kompleksową pomoc, która ma na celu przeprowadzenie go często przez najtrudniejszy okres w życiu. Doskonale wiemy, jak przeprowadzić odtruwanie organizmu z narkotyków. Decydując się na leczenie narkomanii w naszym ośrodku otrzymujesz:

– pomoc specjalistów od pierwszej chwili pobytu w ośrodku,
– rzetelne informacje na temat Twojego stanu zdrowia,
– skuteczną detoksykację,
– szansę na normlane funkcjonowanie organizmu,
– szansę na podjęcie dalszego leczenia,
– szansę na wygranie z nałogiem.

Nie daj się narkotykom! Możemy Ci pomóc pokonać Twoje problemy.