Detoks narkotykowy

Detoks narkotykowy i terapia w Warszawie – dzięki nam wrócisz do pełni sił

Narkotyki uzależniają znacznie szybciej, niż jesteśmy sobie to w stanie wyobrazić. Osoba zażywająca narkotyki może nie zdawać sobie sprawy ze swojego uzależnienia. Okazuje się, że dla wielu ludzi dopiero występujące problemy zdrowotne są pierwszym sygnałem wskazującym na to, że z ich organizmem dzieje się coś niedobrego. Detoks narkotykowy to jedyne i skuteczne narzędzie pozwalające zrobić krok ku trzeźwości oraz normalności. W naszej klinice leczenia uzależnień DETOKS INIZIO w okolicy Warszawy profesjonalnie zajmujemy się detoksykacją narkomanów.

Czym tak naprawdę jest zatrucie narkotykami?

Zatrucie narkotykami jest związane z ich przedawkowaniem. Objawy mogą być różne, w zależności od rodzaju środków, które przyjęliśmy, wieku człowieka, sposobu jego życia czy częstotliwości narkotyzowania się. Najpoważniejsze objawy, które mogą wystąpić przy zatruciu narkotykowym to:

– utrata przytomności,
– nieregularne bicie serca oraz nieregularne ciśnienie,
– silne zawroty głowy,
– senność lub nadpobudliwość, agresja,
– brak kontroli nad własnym ciałem i umysłem,
– majaczenie,
– drgawki,
– duszność, wymioty,
– silny ból w obrębie klatki piersiowej,
– sztywność mięśni,
– brak kontroli nad procesami fizjologicznymi.

Narkotyki potrafią wyrządzić znacznie większe szkody w organizmie niż alkohol. Brak diagnozy antynarkotykowej oraz przeprowadzenia procesu, jakim jest kuracja dla narkomanów, może skutkować trwałym kalectwem, wyniszczeniem organizmu i śmiercią.

Co to jest detoks narkotykowy?

Detoks narkotykowy polega na całkowitym pozbyciu się szkodliwych substancji z organizmu człowieka. Często jest jedynym sposobem na poprawę zdrowia, powrót do normalności oraz uratowanie życia. Detoksykacja w naszym ośrodku w okolicy Warszawy oznacza dla pacjenta przezwyciężenie objawów abstynencyjnych. Efektem udanego odtrucia narkotykowego jest oczyszczenie organizmu, przywrócenie prawidłowości funkcji życiowych oraz umożliwienie dalszej terapii, rehabilitacji. Detoks narkotykowy w naszej placówce leczniczej dla narkomanów poprzedzony jest kompleksowym badaniem diagnostycznym prowadzonym przez specjalistów z dużym doświadczeniem.

Odtruwanie narkotykowe w naszej klinice – pierwszy krok do normalności

Detoks – odtruwanie narkotykowe jest pierwszym krokiem do normalności. Dajemy pacjentowi szansę na to, aby mógł podjąć dalsze leczenie, a tym samym wrócić do codziennego życia. Naszym celem jest usunięcie z organizmu wszystkiego, co powoduje występowanie zespołu abstynencyjnego oraz konieczność zażywania narkotyków. Staramy się, aby leczenie antynarkotykowe było w jak najmniejszym stopniu uciążliwe dla pacjenta.

Kuracja antynarkotykowa w ośrodku leczenia uzależnień w okolicy Warszawy

Reprezentujemy podejście holistyczne – ważne jest dla nas zarówno ciało, jak i sfera psychiczna pacjenta. Dlatego otrzymuje on kompleksową pomoc, która ma na celu przeprowadzenie go często przez najtrudniejszy okres w życiu. Doskonale wiemy, jak przeprowadzić odtruwanie narkotykowe. Decydując się na leczenie narkomanii w naszej klinice leczniczej dla narkomanów w rejonie Warszawy, otrzymujesz:

– pomoc specjalistów od pierwszej chwili pobytu w ośrodku,
– rzetelne informacje na temat Twojego stanu zdrowia,
– skuteczną detoksykację,
– szansę na normalne funkcjonowanie organizmu,
– szansę na podjęcie dalszego leczenia,
– szansę na wygranie z nałogiem.

Nie daj się narkotykom! Możemy Ci pomóc pokonać Twoje problemy.